İsglobal Lojistik: Karayolu ile Uluslararası Parsiyel Nakliye Hizmetleri

İsglobal Lojistik olarak, müşterilerimize etkili ve ekonomik bir şekilde uluslararası parsiyel nakliye hizmetleri sunuyoruz. Özellikle karayolu taşımacılığı ile farklı boyutlardaki yükleriniz için uygun ve hızlı taşıma çözümleri sağlıyoruz.

Neden İsglobal Lojistik’in Karayolu ile Uluslararası Parsiyel Nakliye Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

  1. Kapsamlı Taşıma Ağı: Geniş acente ve taşımacı ağımız sayesinde, yüklerinizi Avrupa, Asya ve Ortadoğu’nun birçok noktasına taşıyabiliriz.
  2. Esnek ve Hızlı Hizmet: Farklı boyutlardaki yükleriniz için özelleştirilmiş taşıma çözümleri sunarak, esnek ve hızlı bir hizmet sağlıyoruz.
  3. Gümrük İşlemleri: Tüm gümrük işlemlerini sizin adınıza hallediyor ve yüklerinizin hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlıyoruz.
  4. Sigorta Hizmetleri: Yüklerinizin güvence altında olmasını sağlamak için kapsamlı sigorta hizmetleri sunuyoruz.
  5. Takip Hizmeti: Yüklerinizin nerede olduğunu her zaman takip edebilir ve sevkiyat sürecinin her aşamasında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli yükleriniz için en uygun uluslararası taşıma çözümünü arıyorsanız, İsglobal Lojistik’in karayolu ile uluslararası parsiyel nakliye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizin için en uygun çözümü bulmak ve yüklerinizi güvenle taşımak için buradayız.

 

Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..