pree

Kurumsal

cropped isicon e1717093843447Hakkımızda

İŞ Global Lojistik

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız, bugün de müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. İSGLOBAL LOJİSTİK  her zaman maliyetleri minimize etmek ve müşterilerine maliyet avantajı sağlamak prensibiyle çalışmalar yapmaktadır.

shipping

15k

Dünya Çapındaki Müşteriler

location

189k

Dünya Çapında Şube

cropped isicon e1717093843447Kısaca

Neden Biz?

Çünkü; Kurumsal bir firmanın gerektirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmekteyiz. Tecrübeli ve bilgili operasyon kadromuz ile her zaman size kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamıştır.

İSGLOBAL LOJİSTİK 20 yıllık tecrübesi ile Global şirketlerin çözüm ortağı olarak bir çok ilklere ve başarılara imza atmış bir Türk şirketidir. Şirketimiz, tecrübeli, eğitimli, dinamik kadrosuyla, kendini sürekli yenileyen ve çağın lojistik akımlarını yakalayabilen, sahip olduğu bilgiyi ve deneyimi değerleri iş ortaklarıyla paylaşan, teknolojiye ayak uyduran, ve en büyük önceliği, en kaliteli, ekonomik hizmeti sunmak olan bir anlayışa sahiptir.

 Bizler gelişime inanır, her zaman yenilikçi fikirlerden ve zorlukların üstesinden gelmenin yeni yollarını arar ve yararlanırız.

İSGLOBAL LOJİSTİK firmamız müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü lojistik, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması misyonuyla çalışma prensibini ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

  • LİDER;
  • YENİLİKÇİ;
  • GÜVENİLİR

VİZYONUMUZ

  • Farklılıklar yaratmak;
  • Liderliğimizi sürdürmek;
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Lojistiğinde ilk akla gelen isim olmaktır.