İsglobal Lojistik ile Araçlarınızı Güvenle Deniz Yoluyla Taşıyın

Araç taşımacılığında denizyolu taşımacılığı, özellikle uluslararası sevkiyatlar için oldukça etkili bir çözümdür. İsglobal Lojistik olarak, araçlarınızı dünyanın dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı oluyoruz.

İsglobal Lojistik’le Denizyolu Araç Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

  1. Güvenli Taşıma: Araçlarınızı denizyolu taşımacılığında özel olarak tasarlanmış araç taşıyıcı (Lashing) yük sabitlemeli konteynerlarla taşıyoruz. Bu sayede araçlarınız deniz yolculuğu sırasında maksimum güvencede olacaktır.
  2. Ekonomik Çözüm: Denizyolu taşımacılığı, büyük miktarda ve ağır araçların taşınması için en ekonomik yöntemlerden biridir.
  3. Global Erişim: İsglobal Lojistik’in geniş acente ağı sayesinde, araçlarınızı dünyanın herhangi bir yerine güvenle taşıyabiliriz.
  4. Gümrük İşlemleri: Tüm gümrük işlemlerinizi sizin adınıza yürüterek, araçlarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlarız.
  5. Sigorta Hizmetleri: Araçlarınızın taşıma sırasında oluşabilecek zararları karşılamak için kapsamlı sigorta hizmetleri sunuyoruz.

Araçlarınızı uluslararası destinasyonlara taşımanın en güvenli ve ekonomik yolunu arıyorsanız, İsglobal Lojistik ile denizyolu araç taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarınızın güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde taşınmasını sağlamak için bize güvenebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..