Gemi Kiralama ve Brokerlik Hizmetleri

Almanya-Türkiye arası taşımacılık

Gemi Kiralama ve Taşımacılık

Gemi taşımacılığı, yüzyıllardır var olan ve büyümeye devam eden küresel bir sektör olmakta ve çok rekabetçi bir sektör olmayada devam etmektedir, ayrıca aynı zamanda gezegendeki en önemli sektörlerden biridir.

Bu taşımacılık, küresel tedarik zincirinin en önemli bir parçasıdır ve malların bir yerden başka bir yere deniz aşırı taşınmasında ayrılmaz bir rol oynamaktadır.

 ISGLOBAL LOJİSTİK, 100’den fazla ülkede ofisi bulunan küresel bir lojistik şirketidir. Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Kuzey Amerika’da güçlü bir varlığa sahip olan ISGLOBAL, kuru yük, dökme yük ve proje yükleri için geniş ve kapsamlı taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra gemi kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Okyanus Ötesi Taşımacılık

Ürünlerinizi uluslararası olarak göndermenin en iyi ve en ekonomik yolunu arıyorsanız, deniz taşımacılığı hizmetlerimizden başkasına bakmayın. Kuru yük gemisi kiralamaları için küçük gemilerden büyük gemilere ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli seçenekler sunmaktayız.

Deneyimli brokerlerden oluşan ekibimiz sürecin her aşamasında sizinle birlikte çalışacak, böylece her fırsatta mükemmel müşteri memnuniyeti sunarken maliyetlerinizi daha düşük tutabileceğiz.

SERVİSLER:

Yük Gemisi Kiralama / doldurma / boşaltma hizmeti

Konteyner Kiralama / doldurma / boşaltma hizmeti

Konteyner depolama / doldurma / boşaltma hizmeti

Gemi taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, konteyner depolama / doldurma / boşaltma, depolama ve dağıtım, yük sigortası uzatma ve gümrük danışmanlığı dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yüksek eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, doğruluk ve dürüstlükle en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. İletişim..

 
Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..