Uluslararası Konteyner ve Gemi Kiralama

İSGLOBAL LOJİSTİK 42’den fazla Ülkede bulunan liman ve depo alanlarıyla Dünya çapında endüstriyel konteyner ve Gemi kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Standart kuru yük gemileri, açık gemiler, üstü açık konteynerler, düz 20DC/40HC konteynerler ve soğutmalı konteynerler dahil olmak üzere oluşacak tüm taşımalarınızda kiralık ve satılık olarak her türlü konteyner rezervasyonları sağlıyoruz. Şirketimiz genel taşımalarda tehlikeli ve yanıcı mallara kadar her şeyi depolayabilecek ve sevkiyatının sağlanmasını sağlayabilecek kapasite ve tecrübeye sahiptir.

 Denizcilik sektöründe ve konteyner ve gemi kiralama konusundaki rakipsiz deneyimimizle, işinize yarayan en iyi kiralık ekipmanı bulmanıza yardımcı olmak için yerinde uzman tavsiyesi ile her zaman 7/24 hizmetinizdeyiz.

 Özel gereksinimlerinizi karşılayabilmemiz için konteyner kiralama yada gemi kiralama hizmetlerimizde tarifenize göre bir dizi olarak seçenek mevcuttur. Tüm taşımalarımız rekabetçi navlun fiyatlarla kısa veya uzun vadeli olarak çalışabilmekteyiz. Ayrıca Dünya çapında yeni veya kullanılmış konteyner satışları da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Teşekkürler, İSGLOBAL LOJİSTİK

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Bölgelerimiz, Haberler, Hizmetlerimiz, Konteyner Sorgulama

Daha Fazla Benzer Gönderi

İsglobal Lojistik Konteyner Taşımacılığı 2024

Türkiye-Birleşik Krallık Arası Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..