pree

Rusya Konteyner ve Transit/Transshipment Nakliye Hizmetleri

Türkiye’den Rusya’ya FCL yada LCL Transit / Transshipment yoluyla ithalat ve ihracat nakliye hizmetleri.

İSGLOBAL LOJİSTİK Türkiye’den Rusya’ya Deniz taşımacılığı yoluyla ithalat veya ihracat olacak mallar için nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, ürünlerinizin Rusya pazarına taşınması için size uygun bir çözüm ve seçenekler sunar. Bunun gibi RoRo, LCL, FCL olarak taşımacılık hizmetleri sağlamaktayız.

Amerika Birleşik Devletleri yada Avrupa Ülkelerinden Rusya’ya mal göndermek istiyorsanız, deniz taşımacılığı bu işin en yaygın teslimat yöntemidir. Aynı zamanda denizaşırı ülkelere gönderi yapmanın ise en uygun maliyetli yoludur.

Türkiye’den Rusya’ya Transit/Transshipment

Artık bu tür nakliye hizmetleri ve türleri hakkında bir fikriniz olduğuna göre, Türkiye’den Rusya’ya yapılacak transit/aktarma hakkında konuşalım.

Rusya’ya Transit/aktarma malları extra gümrük vergisi ödemeden Türkiye üzerinden taşımanın bir yoludur. Asya veya Avrupa’dan, Kuzey Amerika’dan veya Avustralya’dan Rusya’ya gidecek mallarda Türkiye üzerinden (transshipment) yoluyla bu tür bir taşıma sizin için uygun olacaktır – veya tam tersi. Tek dezavantajı, bu ülkeler arasında şu anda doğrudan uygulanan ambargodur. Ama Türkiye bu konuda tarafsız davranarak kimsenin mağdur olmaması açısından kapılarını kimseye kapatmamaktadır.

Yabancı şirketler neden bizi seçiyor?

 • Deniz taşımacılığı alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Geniş gemi acenteleri ve hat ağına sahibiz, bu da bize hizmet kalitesi ve maliyet açısından rakiplerimize göre avantajlar sağlıyor. İstanbul’da bulunan ana merkez liman ofislerimiz, müşterilerimizin.
 • Türkiye’nin altyapı ağı aracılığıyla sağladığı bu hizmet sayesinde Avrupa ve Asya’daki ülkelerden Rusya’ya mal taşırken zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlarız. Bizler 1999 yılında İstanbul’da kurulduk; Bugün, her bir müşterinin siparişini zamanında, rekabetçi fiyatlarla ve esnek koşullarla almasını sağlamak için çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.
 • Teslim tarihleri ve müşteri ihtiyaçlarına göre Türkiye – Rusya içinde veya yurtdışında diğer taşıma modlarıda dahil yeni yöntemler sunmayada devam ediyoruz.
 • Şirketimizin temel avantajı deniz taşımacılığı alanında deneyimli olmamız ve Rus şirketleriyle uzun bir iş birliği geçmişine sahip olmamızdır. Yükünüzün Türkiye’den Rusya’ya deniz yoluyla nakliyesini ve bu Ülkenin limanları ve terminalleri aracılığı ile taşımalarınızı en iyi koşullarla sağlayabiliriz.

Türkiye – Rusya Nakliye Hizmetlerimiz

Mallarınızı ihraç veya ithal etmeyi planlıyorsanız, Rusya’ya yapacağınız nakliyenin faydalarını göz önünde bulundurmalısınız. Aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 • Rusya’ya Deniz Taşımacılığı;
 • Rusya’ya Demiryolu Taşımacılığı;
 • Rusya’ya Kamyon ve Tır Taşımacılığı;
 • Rusya’ya Hava taşımacılığı;
 • Rusya’ya Konteyner taşımacılığı;
 • Rusya’ya Lojistik hizmetleri;
 • Rusya Transit/Transshipment;

Rusya’nın en işlek Novorossiysk Limanı Hakkında!

Novorossiysk Rusya’nın en büyük limanıdır ve büyük bir gelişme potansiyeline sahiptir. Liman, Rusya’nın pasifik kıyısında bulunurken, Kuban nehrinin ağzında yer almaktadır.

Conclusion;

 İSGLOBAL LOJİSTİK Rusya’ya nakliye yoluyla ithalat ve ihracat malları için konteyner lojistik ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz esnektir ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilir, bu nedenle sizin için bir çözüm bulmaktan her zaman mutluluk duyacağız. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan firmamıza ve iş ortaklarımıza, bu yüzden güvenebilirsiniz. Güvenilir, hızlı ve yerinde. Bizden her zaman rekabetçi fiyatlar alacaksınız çünkü işimizi ve sizleri önemsiyoruz. İletişim

Teşekkürler.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*