pree

Rusya Konteyner Nakliye Firması ve Fiyatları Hakkında

rusya nakliye firmaları

Birkaç basit adımı izleyerek, ürünlerinizin Konteyner ile Rusya’ya güvenli bir şekilde ve zamanında gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 Rusya’nın en önemli ticaret ortaklarından biri olan Türkiye, düşük nakliye maliyetleri ile ihracat ve ithalatta büyük bir avantaja ve öneme sahiptir. Ayrıcalıklı coğrafi konumu ile Türkiye, deniz ve kara ulaşım hatlarının kesişme noktasında yer almaktadır. Türkiye, Kuzey Afrika’dan Doğu Asya’ya ve Avrupa’dan Asya’ya tüm ülkeler için ticari bir geçiş noktası olabilmekte ve bu avantajı açık politikası sayesinde Dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapan birçok sektör ve firmalar için önem arzetmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya ihracat yada ithalat yapmak isteyen firmalar İSGLOBAL LOJİSTİK ie iletişime geçebilirler. Rusya’ya konteyner gönderimleri gerçekleştirmek isteyen firmalar için deniz yolu taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmetide vermekteyiz. Ayrıca hem gümrükleme işlemleri hem de yerinde teslim işlemleri olarakta çalışabilmekteyiz.

İSGLOBAL LOJİSTİK Firması olarak ürünlerinizin hacmine, ağırlığına göre şekillenen gönderi maliyetlerini hesaplayarak fiyatlandırmak için bizlere 7/24 buradan ulaşabilir, bu talepleriniz doğrultusunda en yakın tarihli gemi yada kara rezervasyon programı isteyebilir,  parsiyel veya komple taşımalarınızı kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler.

rusya nakliye fiyatları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*