Parsiyel Taşımacılıkta Güven!

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Yurtiçi ve yurtdışı ticaretin gelişimine katkı sunan elektronik alışveriş iştiraklerin doğmasıyla daha da ihtiyaç haline gelen parsiyel taşımacılık, ülkemizin en önemli taşımacılık alanlarından birisini ifade etmektedir. Birden fazla küçük ürünün aynı lokasyon boyunca taşınmasını kapsayan nakliye türü, tek bir ürün taşımacılığın daha cazip fiyatlardan yapılmasını sağlamaktadır.

Parsiyel taşımacılıkta güven

Tek tip ürünlerin ilden ile nakliye ihtiyaçlarının artmasına bağlı olarak giderek gelişim gösteren parsiyel taşımacılığı, güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Tüketici ürünlerine zarar verilmesi veya zarar görmesine neden olabilecek hal ve hareketlere maruz kalmaları, ürünlerin hasarlı bir şekilde istenilen adrese nakline sebep olmaktadır. Bugün, parsiyel hizmetinden beklenilen en önemli husus; hızlı olması kadar ürünün sağlıklı bir şekilde transfer edilmesidir.

Yüksek standartlar

Firmamız, parsiyel taşımacılığına dair önemli çözümler sunmaktadır. Birden fazla malın transferinin adrese teslim olarak gerçekleştirilmesini yüksek standartlar altında gerçekleştirmektedir. Özellikle ürünlerin kaybolması, hasar görmesi veya teslimin gecikmesine dair şikayetlerin oluşumunu engelleyen yapısıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayacak hizmet profiline sahiptir. Hem uygun hem de taşımacılık prosedürlerine uygun parsiyel hizmeti sunan şirketimiz, uzman personel ve modern araçlarla ilgili hizmetin deruhte edilmesini sağlamaktadır.

Hızlı ve güvenli taşımacılık

Türkiye’nin tüm noktalarına gerçekleştirilen parsiyel taşımacılık çözümleri sayesinde ürünlerin daha geniş kitlelere ulaştırılması mümkün olmaktadır. Zamanında ve hızlı teslimatın giderek önemli hale gelmesi de taşımacılık yapan şirketlerin yapılarını modernize etmelerini gerekli kılmıştır. Teslim edilmesi gereken ürünlerin zamanında adresine ulaştırılmasına dair çözümler, İSGLOBAL  LOJİSTİK markası tarafından titizlikle hesaplanmıştır. Bu bakımdan ürünlerin emniyeti, hasar görmeden istenilen adrese teslimi ve hızlılık uygulanabilir taşımacılık prensipleri olarak somut şekilde yaşatılmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan parsiyel yük taşımacılığın en önemli değerleri; hızlılık ve güvenlik üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla, taşınan ürünlerin nitelikli şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesi hizmetten yararlanan firmaların lojistik kalite güvencesini temin etmelerini sağlamaktadır. Müşterilerin profesyonellik algılarını olumlu şekilde etkileyen hizmetimizin tüm detaylarına vakıf olabilmek için ilgili birimimizle hemen irtibata geçin!

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: info@isgloballojistik.com

Mail: isgloballojistik@gmail.com

www.isgloballojistik.com

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..