Parsiyel Deniz Taşımacılığı

Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası parsiyel deniz nakliyesi, konteynerin bir bölümünü işgal eden ve size Türkiye’den tam nakliye esnekliği sağlayan ve lojistik maliyetinden tasarruf etmek için kullanılabilen küçük ve orta ölçekli gönderileri göndermenin en etkili bir yoludur.

İSGLOBAL LOJİSTİK, dünyanın çeşitli ülkelerine, çeşitli ürünlerde, Türk ihracat ve ithalat parsiyel deniz taşımacılığında 20 yıllık tecrübesiyle kurumsal bir hizmet sağlamaktadır.

Uluslararası Parsiyel nakliye fiyatları, ülkemizdeki liman ücretleri dahilinde akreditif edilmiş ürünlerde ülkesine göre  değişmektedir.

Çoğu zaman parsiyel sevkiyatların ölçüm birimimleri metreküpüne göre hesaplanmaktadır gönderinin uzunluğu, genişlik ve yükseklik çarpımının bir sonucudur ve bazı durumlarda bazı malzemeler ağırlığına görede hesaplanabilmektedir.

Ülkemizin Avrupa ve Asya’da bir sanayi ticaret merkezi olduğu düşünüldüğünde İSGLOBAL LOJİSTİK rekabetçi navlun taleplerinizde siz değerli müşterilerimize uygun maliyet aralığını korurken uluslararası parsiyel, hava, kara ve deniz taşımacılığında kurumsal & ekonomik çözümler sağlamaya devam etmektedir.

Hava Kara ve Deniz Nakliyatı’nda Hizmet Verdiğimiz Ülkeler;

ABD, Kanada, Almanya, İsveç, Fransa, Hollanda, Belçika, Danimarka, Norveç, Macaristan, İngiltere, Romanya, Ukrayna, Rusya ve birçok Afrika ülkesinde kısmi nakliye hizmetleri sağlamanın yanı sıra Çin, Tayland, Malezya, Hindistan, Güney Kore, Almanya, İtalya, Belçika, Polonya, İspanya, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Umman, Bahreyn, Mısır, Cezayir, Fas, Libya, Lübnan, Ürdün, Irak, Yemen.

Tüm Asya ve Avrupa Birliği ülkelerindende Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız.

 

Şirketimizde, sizlere kaliteli bir çalışma ve iyi bir ilişki sağlamak için, tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayabilen mevcut ekibimize 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler,

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..