Lojistik Firmaları – YURTİÇİ LOJİSTİK FİRMASI

Lojistik Firması

İstanbul Lojistik Firmaları (İSGLOBAL Lojistik)

Yurt içi taşımacılığında girişimci ve gelişmekte olan öncü firmalar arasında bulunan İSGLOBAL Lojistik firması olarak ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, iç nakliye hizmetlerimizi İstanbul merkezli olarak tecrübeli ve dinamik çalışma ekibimiz ve taşıma araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına kadar sunmaktayız.

Lojistik Firması İstanbul

Lojistik devlerinin de yer aldığı İstanbul’da girişimci ruhumuzla ve gelişmekte olan bünyemizle bizde bu yarışta varlığımızı net bir şekilde duyurduk. Günden güne artan tecrübelerimizle de adımızı 1. sıraya yazma yolunda hızla ilerliyoruz.

Yurt İçi Lojistik Firması

Lojistik sektöründe, yurt içi taşımacılıkta İSGLOBAL Lojistik olarak taşımalarımızı daima özveri ile yapıyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi sunuyoruz.

Lojistik Firmaları

Hızla gelişen lojistik sektöründe İSGLOBAL Lojistik firması olarak yurt içi nakliyesi, Karayolu taşımacılığı, proje-yük taşımacılığı, konteyner taşımacılığı hizmetlerini  sağlamakta olup siz değerli müşterilerimize her zaman  en iyi hizmeti sağlamayı prensip edinmiştir.

Lojistik Nakliye Firması

Taşıyıcı Yurtiçi Lojistik Firmaları arasında sivrilen bir isim olan İSGLOBAL Lojistik firması en küçük yükten en büyük yüke kadar her işini önemsiyor ve taşımacılık alanında hızla yükseliyor. Verdiğimiz hizmetlerin kusursuz işleyiş içerisinde olmasına büyük özen gösterip siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz gibi benimsiyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: info@isgloballojistik.com

Mail: isgloballojistik@gmail.com

www.isgloballojistik.com

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Bölgelerimiz, Haberler, Hizmetlerimiz, Konteyner Sorgulama

Daha Fazla Benzer Gönderi

İsglobal Lojistik Konteyner Taşımacılığı 2024

Türkiye-Birleşik Krallık Arası Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..