pree

Libya Konteyner Taşımacılık

Libya Konteyner Taşımacılığı Fiyatları ve Navlun Hesaplama!

Türkiye’den Libya’ya 40ft veya 20ft konteyner gönderirken nelere dikkat edilmelidir.

Türkiye’den Libya’ya  LCL Parsiyel veya FCL Konteyner göndermenin maliyeti nasıl hesaplanır? ve nelere dikkate edilmelidir.

Uluslararası denizyolu olarak Türkiye’den Libya’ya konteyner nakliyesi veya taşınması için fiyatları birbirine karşılaştırırken, ilk önce neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun ödeyeceğiniz rakamları nasıl etkileyeceğini anlamanız bu bağlamda çok önemlidir.

Gönderilerinizde hangi seçeneklerin daha iyi olduğuna karar vermek için LCL ve FCL terimlerinin ne anlama geldiğini bilmemiz gerekmektedir ve bunlar konteyner gönderilerinin iki önemli noktalarıdır.

15 metreküpün altındaki ürünlerin LCL yani Parsiyel olarak göndermenin daha ekonomik olduğunun altının çizilmesi gerekir. 15 metreküp üzeri yüklerde ise FCL yani konteyner içi 20ft veya 40ft olarak yüklemelerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Peki Libya Konteyner Taşıma Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Libya için konteyner taşıma ücretleri, yükünüzün hacmine, malınınız cinsine, ağırlığına ve teslimat varış yerinin çıkış noktasından uzaklığına yada popülerliğine göre değişkenlik göstermektedir.

Mallarınızı ithal veya ihraç etmenin toplam maliyetini iyi anlamak, ürünlerin toplam giriş ve çıkış maliyetlerini, liman ve gümrük masrafları dahil olarak kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için bu konular hayati önem taşımaktadır.

Yükünüzü göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olmak için konteyner nakliye maliyetleri, hesap uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde değerlendirilir ve hesaplanmaktadır.

Yapacağınız ticarette nakliye maliyetlerinizi en iyi şekilde hesaplamak, herhangi bir zarara uğramadan, ticaretinizi gerçekleştirmeniz için, her daim hesap uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bizlere hiç çekinmeden 7/24 buradan ulaşabilir her türlü denizyolu, ithalat, ihracat işlemlerinizde bilgi veya fiyat alabilir ve işlemlerinizi kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Teşekkürler, İSGLOBAL LOJİSTİK Ailesi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*