pree

Konteyner Taşımacılığı ve Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Ankara Nakliyesi ve Konteyner Taşımacılığı
İstanbul, Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş şehridir kuşkusuz kaldı ki İstanbul aynı zamanda dünyanın da en iyi ve sayılı şehirlerinden biridir. Ankara da Türkiye’nin başkenti olmakla beraber yine en önemli şehirlerin arasında yer almaktadır. Bu iki şehir de ülkenin ticaretinde söz sahibi olunca haliyle ticaret trafiği de bir hayli fazla olmaktadır. Sizin de eğer İstanbul ile Ankara arasında taşımanız gereken ticari yükleriniz var ise bizimle iletişime geçerek çok kolay bir şekilde eşyalarınızı ve yüklerinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Konteyner ticaret sektöründe ve ticaret tarihinden bir devrim olarak nitelenebilir ki bizce de öyle. Konteynerlerin standartları ABD tarafından 2 yıllık bir süre içinde belirlenmiştir. Bu sayede hem konteynerlerin standardı hem de türleri belirlenmiştir. Biz de İsglobal Lojistik olarak Avrupa standartlarına göre belirlediğimiz firmamız ile sizlere en iyi lojistik hizmetini vermeye çalışıyoruz. Bize her zaman güvenebilirsiniz. Çünkü biz eşya değil güven taşıyoruz.

 

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TEL:0212 876 7591
GSM:0530 730 3683
YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI FİRMASI

Şehirler Arası Taşımacılık İstanbul Nakliye Ankara

Dünyanın ve Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden olan İstanbul ile Türkiye’nin başkenti Ankara arasında taşımanız gereken yükünüz ya da göç ettiğiniz için götürmeniz gereken eşyalarınız olabilir. Lojistik herhangi bir ürünün, eşyanın, malın ya da insanın bir yerden bir yere aktarılması ya da taşınması işlemine denir. İnsanlar da bu tür işlemleri için bu işi yapan aracı firmalardan ayırdım alırlar ve güven içinde lojistik sistemine bağlı işlerini çözüme kavuştururlar. Herhangi bir pazarlama işleminin ya da üretim organizasyonunun başarıya ulaşması için lojistik destek alması olmazsa olmazdır. Lojistik işlemleri depolama, nakliye, envanter, malzeme idaresi ve ambalajlama, paketleme işlemleri bilgilerinin birleştirilmesini ve bir araya getirilmesini kapsar.

Biz de İsglobal Lojistik firması olarak sizlere en iyi lojistik hizmetini vermek için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Bizimle Türkiye’nin ve dünyanın her yerine taşıma ve depolama hizmeti veriyoruz. Bize iletişim sekmesi altında bulunan telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize de gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TEL:0212 876 7591
GSM:0530 730 3683
YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI FİRMASI

40lık Konteyner Taşımacılığı İstanbul Ankara

Lojistik kelimesi birçok anlamı içinde barındıran bir kelimedir. Bu anlamlardan birisine göre lojistik kelimesi geri hizmet anlamına gelmektedir. Bir diğer anlama göre ise lojistik kelimesi bir ürün ya da insanın bir yerden bir yere taşınması anlamına gelmektedir. Bu bağlamda otobüs firmaları ve ticari taksiler de yine lojistik firması kapsamına girmektedir teorik olarak. Ancak biz ne insan taşıyoruz ne de başka bir şey. Biz güven taşıyoruz ve her zaman da bu mottonun hakkını vermek için üstün bir efor sarf ederek çalışıyoruz.

Avrupa standartlarını kendisine rehber edinen firmamız sizlere taşıma ve yükleme işleminin yanında aynı zamanda depolama hizmeti de sunmaktadır. Depolama hizmeti her lojistik firması tarafından sunulmamaktadır ancak biz İsglobal lojistik olarak sizlere bu hizmeti de sunmaktayız. İstanbul içi, Ankara içi ve bu iki şehir olmak üzere bizimle her yere yükünüzü güven içinde götürebilirsiniz. Sizlere her zaman ve her yerde en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

 

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TEL:0212 876 7591
GSM:0530 730 3683
YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI FİRMASI

İstanbul Ankara Nakliye Fiyatları

Eğer bir yükünüz varsa ve taşıtmak istiyorsanız ya da böyle bir zorundalığın parçası oluyorsanız siz de lojistik firmalarından yardım alacaksınız demektir. Ancak böylesine bir hizmetin fiyatını abartan firmalar yok değil. Siz de ucuz fiyat ve güvenli hizmet ekseninde lojistik hizmeti almak istiyorsanız İstanbul’un en ekonomik, en güvenli ve en ucuz lojistik firmasına merhaba deyin. İsglobal Lojistik firması olarak sizlere her alanda en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Eğer şehir içi ya da şehirlerarası taşıma hizmeti almak istiyorsanız en ucuz fiyat garantisi ile sizlere bu hizmeti sunabiliriz. Bizimle hem en hızlı lojistik hizmetini hem de en ucuz lojistik hizmetini alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kanallarını kullanarak bizi aramak ya da bizimle iletişime geçmek. Sonrasında biz profesyonel ekibimiz ile sizlerin var olan yük ve eşyalarını alıp gitmesi gereken noktaya taşıyoruz hem de piyasanın çok altında bir fiyat ile.

 

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TEL:0212 876 7591
GSM:0530 730 3683
YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI FİRMASI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*