Konteyner Taşımacılığı ve İç Nakliye Faaliyetleri

Konteyner Taşımacılığı ve İç Nakliye

Gelişen ticari faaliyetler nedeniyle taşımacılığa yönelik taleplerin artması birden fazla müşteri için aynı kalite standartlarına özgü hizmetin sağlanabilmesini zor bir hale getirmektedir. Ancak ülkemizde karayolu taşımacılığının giderek gelişmesiyle beraber yatırımların bu alana kaydırılması firmalar arasındaki rekabeti ve kalite standartlarını müşteri lehine pozitif gelişme yaşanmasını sağlamıştır. Bu anlamda firmamız, taşımacılık alanındaki tecrübeli ekip ve modern filosuyla ayrıcalıklı konteyner ve iç nakliye çalışmalarını yürütmektedir.

Yurt geneline ulaşan hizmet

İstanbul merkezli faaliyet gösteren firmamız, merkezden tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde tüm limanlar ve antrepolardan hizmet sunarak, her ilden müşteri taleplerine hızlı, güvenilir çözümler üretmektedir. Güvenli bir taşımacılık çözümünü ifade ettiği için tüm mal üreten firmalarca tercih edilen konteyner taşımacılığı, gerekli standartlara ve belgelere sahip bulunan şirketler tarafından müşteri memnuniyetini karşılayacak düzeyde gerçekleştirilebilir. Bu anlamda firmamız, C2 taşımacılık belgesine sahip olan ve modern araç filosu bulunduran kurumsal nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Güvenli ve zamanında taşımacılık

Global bir büyüklüğe dönüşen ticari faaliyetlerin kaliteli düzeyde gerçekleşmesini sağlayan en önemli unsur, malın karşı tarafa güveni ve hızlı bir şekilde ulaşmasıdır. Bu sürecin verimliliğini temin edecek kurumlar ise, taşımacılık çözümleri sunan şirketlerdir. Güvenli bir şekilde malın transferinin yapılması adına gerekli önlemlerin alınması kadar, hızlı bir şekilde de malın istenilen adrese nakliyesi de önem arz etmektedir.

Taşımacılık açısından en önemli iki unsuru ifade eden güven ve hızlılık konusunda yetkin ve etkili çalışan personele sahip bulunan şirketimiz, tüm konteyner transferlerinde ve iç nakliye çözümlerinde müşterilerin taleplerine en uygun çözümleri sunmaktadır. Hem kaliteli hem de fiyat bakımından uygun tekliflerle müşterilerin lojistik ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılan şirketimiz, yeni doğan ihtiyaçların karşılanmasına yönelik değişim ve gelişimini sürdürmektedir.

Tüm yurt geneline güvenli nakliye hizmetlerinin söz konusu olabilmesi ve konteynır taşımacılığında sorunsuz bir hizmet elde edebilmek adına İSGLOBAL LOJİSTİK markasının avantajlarını mutlaka değerlendirin. Yetkili birimimizi buradan arayarak; güvenli ve hızlı taşımacılıkla ilgili daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: info@isgloballojistik.com

Mail: isgloballojistik@gmail.com

www.isgloballojistik.com

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..