Konteyner Taşımacılığı Firması

Konteyner Taşımacılığı Firması

Yükünüz Yerde Kalmasın!

İSGLOBAL LOJİSTİK firması olarak Ambarlı, Evyap, Yılport, Derince, Tekirdağ, Çerkezköy, İzmirMersin, ve Gemlik limanlarından her türlü taşımacılık lojistik işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatı , kaliteli hizmet anlayışı ile çalışma yapmaktayız. Türkiye’nin tüm Limanlarında ve Gümrüklerinde her türlü konteyner yüklerinizi güvenle bize yönlendirebilirsiniz. KONTEYNER TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ; Konteyner Taşımaları, Teslim Garantisi, Sigorta İşlemleriYurtiçi Nakliye Hizmetleri.

İSGLOBAL LOJİSTİK firması olarak konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Konteyner taşımacılığı zaman ambalajının içindeki ürünlerinizin hareketi, hasara neden olacağından ürünün sabit ve emniyette olmasını sağlamaktayız. Önceden olabilecek tüm hasarları önlemekteyiz.

konteyner-tasimaciligi-firmasi-2

Taşımasını Yaptığımız Konteyner Tipleri

Konteynerlerimiz; 20lik KONTEYNER, 40lık KONTEYNER, 20lik ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 40lık ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 20lik ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 40´lık HIGH CUBE ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 20lik FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK), 40lık FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK) ölçülerindedir.

Siz de her türlü taşımacılık işlemlerinizi İSGLOBAL LOJİSTİK firmasıyla gerçekleştirin.Bizimle iletişime geçin ve hemen hizmetlerimizden yararlanın.

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TEL:0212 876 7591
GSM:0530 730 3683
YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI FİRMASI
Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Bölgelerimiz, Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Türkiye-Birleşik Krallık Arası Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..