Konteyner Taşıma Fiyatları 2023

2023 Konteyner Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

İSGLOBAL LOJİSTİK yaklaşık 20 yıllık deneyiminde ve navlun oranlarının belirlenmesinde üstün bilgi birikimine sahip bir Uluslararası nakliye şirketidir. Hizmetlerimizde Avrupa, Asya, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, ve Rusya gibi Dünya’nın aktif tüm liman, antrepo ve lojistik sahalarına taşımalar yapmaktayız.

Konteyner taşıma fiyatları, deniz aşırı taşımalarının bir noktadan, diğer bir noktaya teslim edileceği ücretidir. Geleneksel olarak basitliğin sona erdiği yer aslında burasıdır, çünkü bu ücretlerin üretilmesiyle ilgili hesaplamalar, taşıma şekline göre karayolu taşımacılığı, hava taşımacılığı veya deniz taşımacılığı gibi kargoların niteliğine, biçimine, kargonun hacmi ve teslimat yerine olan mesafesinin hesaplamaları olarak tanımlanmaktadır.

Ancak, konteyner nakliye navlun oranlarının nasıl oluşturulduğu ve hesaplandığı hakkında size daha iyi bir fikir vermek için, 7/24 bizlere buradan ulaşabilir, 2023 konteyner taşıma ve navlun ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teşekkürler.

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..