pree

Konteyner Navlun Fiyatları 2022

2022 Konteyner Nakliye Ücretleri ve Navlunları Hakkında

Konteyner nakliye maliyetleri nasıl hesaplanır?

Her yıl güncellenenen, konteyner nakliye ücretleri ve fiyatları, malınızın cinsine, konteynerin türüne, ağırlığına ve teslimat varış yerinin çıkış noktasından uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir.

Her ay güncellenen navlunlar, sene başlarında ise ekonomi ve ticaretin akışına göre düzenlenmektedir.

Konteyner taşımacılığının maliyetlerini belirleyen birçok kriter vardır. Bu kriterler nakliye konteynerinin nakliye maliyetinize ve nihayetinde bir konteynırın denizaşırı olarak göndereceğiniz Ülke’ye yada getireceğiniz Ülke’ye maliyetini belirlemektedir.

En Ekonomik Navlunlar Nasıl Hesaplanır?

Yükünüzün ithal veya ihraç etmenin toplam maliyetini anlamak, malların toplam giriş çıkış, liman masraflarını dahil maliyetini hesaplamak ve kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için bu konular çok önemlidir.

İSGLOBAL LOJİSTİK ürünlerinizi göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olmakla beraber yapacağınız ticarette nakliye maliyetlerinizi en iyi şekilde hesaplayarak, herhangi bir zarara uğramadan, ticaretinizi gerçekleştirmeniz için bizlerden destek alabilirsiniz.

7/24 bizlere buradan ulaşabilir her türlü denizyolu, karayolu ithalat ve ihracat işlemlerinizde bilgi veya fiyat alabilir çıkışlarınızı ve işlemlerinizi kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Teşekkürler,

Konteyner Taşımacılığı

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*