pree

Konteyner iç Nakliye İçin En Uygun Araçlar ve Ekipmanlar

Konteyner iç nakliye; 40ft veya 20ft olan ticari bir konteynerin boş veya dolu olarak içindeki mal veya olası yükler ile beraber yarı römorklu karayolu araçlarıyla limandan kapıya (İthalat), kapıdan limana (ihracat) taşınmasını ifade etmektedir.

Isglobal Lojistik, Ambarlı, Evyap, Yılport, DP World, Mersin ve İzmir limanlarınada uzun yıllardır konteyner iç nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında konteyner iç taşıma, konteyner içi yükleme ve boşaltma, konteyner depolama ve konteyner aktarma işlemlerinin yönetimi ve planlaması gibi hizmetler bulunmaktadır.

Bu hizmetler, hem iç hem de dış pazarlarda müşterilerine sunulmaktadır. Isglobal Lojistik, konteyner iç nakliye hizmetlerinde güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Bizler konteyner iç nakliye hizmetlerinde uzmanlaşmış bir firmayız. [Maliyet etkili, hızlı ve güvenli] hizmetler sunuyoruz.

Sizinle işbirliği yapmak istediğimizi ve sizin için en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek istiyoruz. Eğer sizde bizimle çalışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve sizin için en iyi çözümleri sunabilmemiz için gerekli bilgileri verin.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışma fırsatının tadını çıkaracağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla, Isglobal Lojistik

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*