pree

Karayolu Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığının diğer taşıma türleriyle kıyaslamasında bir çok artıları vardır. Günümüzde karayolu taşımacılığı yaygın taşımacılık türü olarak belirlenmiştir. Lojistik firmaları gene olarak karayolu taşımacılığını tercih etmektedirler.

karayolu taşımacılığı
Karayolu taşımacılığı

Geniş araç filomuzla siz değerli müşterilere özgün ve kaliteli sigorta kapsamında taşımacılık işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimizle profesyonel ekibimiz sizlere hizmet göstermeye devam etmektedir. Araç takip sistemlerimizle araçlarımızı sürekli takip etmekte ve taşımacılık işlemlerini elimizden geldiği kadar zamanında gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık işlemleri gerçekleştirmeden önce bir çalışma yaparak önceden çıkabilecek tüm sorunları tespit ediyor ve uygun zamanda taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve ekibimizi sürekli profesyonelleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin referansımız olduğunu bilerekten yola çıkıyor ve ona göre bir taşımacılık işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

lojistik
lojistik

Şeffaf , kaliteli hizmetin adresi İSGLOBAL LOJİSTİK. Uygun fiyatlar için bizi arayın sizlere en iyi fiyat teklifini sunalım.

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: [email protected]

Mail: [email protected]

isgloballojistik.com

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*