pree

Kamyonet Nakliye

Kamyonet Nakliyesi

Avcılar Kamyonet Nakliyesi

İstanbul’un lojistik merkezi konumunda olan avcılar bölgesinde yer alan İsglobal Lojistik firması olarak deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile yüklerinizi, bize gelen talepler doğrultusunda belirttiğiniz noktadan alıp istediğiniz yere güvenle taşıyıp hızlı teslim etmekteyiz.

Beylikdüzü Kamyonet Nakliyesi

İstanbul’un en yoğun limanını da içinde barındıran Beylikdüzü semti bir nevi nakliye akış bölgesi durumundadır. Limana yakınlığımızın avantajının vermiş olduğu ayrıcalık ile talep ettiğiniz yük taşıma işlemlerinizi hızlı bir şekilde istediğiniz zamanda araç temin ederek gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt Kamyonet Nakliyesi

Bu bölgeye yakınlığımızın ve yoğunluğumuzun yanı sıra tüm Türkiye’ye yük taşıma hizmetlerini İsglobal Lojistik firması olarak deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile güvenli bir şekilde değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet sağlamaktayız.

Kamyonet Nakliye Fiyatları

Kamyonet nakliyesi alanında yoğun rekabet ortamının getirisi olan fiyat dengesizliklerine rağmen siz değerli müşterilerimize en net ve en uygun fiyatı belirleyip sunuyoruz.

Kamyonet Taşıması

İsglobal Lojistik firmamızın kalifiyeli kadrosu ile uygun koşullanmış çalışma şartları ve farkımızın her zaman kalitemiz olduğunu belirtmek isterim. Kamyonet taşıması sektöründe yüklerinizi her zaman sigorta kapsamında olduğunu belirtir ve oluşacak herhangi bir sorunda tüm sorumluluğu firmamız üstlenmektedir. Türkiye’nin önde gelen firması olan İsglobal Lojistik firmamız kamyonet taşıması sektöründe siz değerli müşterilerimiz sayesinde her gün bir adım daha ileri gitmekteyiz.

 

Kiralık Kamyonet

Bölgesel ve ülkesel olarak en iyi şekilde koşullanmış çalışma ortamlarımız ve kalifiyeli şöförlerimiz ile kiralık kamyonetlerimizi hizmetinize sunmaktayız. En ekonomik ve sigortalı yükleriniz için İsglobal Lojistik firmamızı tercih ediniz.

Küçük Kamyonet Taşımacılığı

Hafif yüklerinizi en hızlı bir şekilde çıkış noktalarından varış noktalarına ulaştırmaktayız. Yükleriniz sigorta kapsamında olmakla beraber oluşabilicek her hangi bir sorunda tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hizmetlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM için;

[email protected]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*