“İstanbul’da Isglobal Lojistik ile Konteyner Taşımacılığının Verimliliği ve Güvenilirliği Arttırma”

İstanbul’da konteyner taşımacılığı; yapan Isglobal Lojistik İstanbul ve çevresindeki işletmeler için lojistik hizmetleri sunan bir taşımacılık şirketidir. Şirket, şehir içinde birçok liman tesisinde ofisleri bulunmakta, verimlilik ve güvenilirlik üzerine odaklanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Isglobal Lojistik ile konteyner taşımacılığı için çalışmanın önemli avantajlarından biri, şirketin geniş bir ortak ve tedarik zinciri ve acente ağına sahip olmasıdır. Bu, şirketin taşımacılık ihtiyaçları için en esnek ve özelleştirilmiş çözümler sunmasına olanak tanır.

Isglobal Lojistik, konteyner taşımacılığını desteklemek adına ek lojistik hizmetler de sunmaktadır, bunlar havayolu taşımacılığı, uluslararası karayolu taşımacılığı, iç nakliye ve depolamadır. Ayrıca, şirketimiz uluslararası parsiyel taşımacılık ve dağıtım hizmetleri de vermektedir.

Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli müşteri hizmeti sunmaya ve müşterilerinin mallarının zamanında ve iyi şekilde teslim edilmesine söz vermektedir. Deneyimli personel ve ileri teknoloji ile çalışan, Isglobal Lojistik İstanbul’da küçük ve büyük işletmelerin lojistik ihtiyaçlarını etkili ve verimli bir şekilde karşılamaktadır.

Isglobal Lojistik, İstanbul ve çevresinde Ambarlı, İzmit, Yarımca liman sahalarında ve çevre antrepolarda teminatlı, teminatsız ithalat ve ihracat konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Taşımacılık hizmetleri ile birlikte, şirket aynı zamanda iç nakliye ve depolama hizmetleri de sunmaktadır. Bu, işletmelerin konteyner taşımacılığı sürecinde ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tek bir çatı altında almasını sağlamaktadır.

Isglobal Lojistik, müşterilerine özelleştirilmiş taşımacılık hizmetleri sunmak için birçok ortaklıklara ve acente ağına sahiptir. 7/24 bizlere buradan ulaşabilir uzman destek ve navlun teklifi alabilirsiniz.

Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler, Hizmetlerimiz

Daha Fazla Benzer Gönderi

İsglobal Lojistik Konteyner Taşımacılığı 2024

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..