İstanbul Almanya Konteyner Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya veya Almanya’dan Türkiye’ye FCL (Konteyner) yada LCL (Parsiyel) göndermenin fiyatları ne kadardır?

İSGLOBAL LOJİSİK Uluslararası Almanya Denizyolu Konteyner nakliyesi ve Kargolarının taşınmasında fiyatları birbirine karşılaştırmadan önce, neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun ödeyeceğiniz rakamı nasıl etkileyeceğini anlamanız bu anlamda çok önemlidir. Bu bakımdan Denizyolu olarak ödeyeceğiniz navlun Karayoluna göre %50 çok daha düşük olcaktır.

Gönderilerinizde hangi seçeneklerin daha iyi olduğuna karar vermek için LCL ve FCL terimlerinin ne anlama geldiğini bilmemiz gerekmektedir ve bunlar konteyner gönderilerinin iki önemli püf noktasıdır.

15m3’ün altındaki ürünlerinizin LCL olarak yani (Parsiyel) göndermenin daha ekonomik olduğunu aklınızdan çıkartmamanız gerekir. 15 m3 üzeri yüklerde ise FCL yani konteyner içi 20ft ve ya 40ft olarak yüklemenizi kolayca, kapıdan kapıya veya limandan limana seçenekleri ile mümkün olacaktır.

Bizler bu anlamda sağladığımız bu hizmetlerimiz sayesinde FCL Konteyner Nakliye, LCL Parsiyel Nakliye, Yük Gemisi Kiralama , Tehlikeli ve Yanıcı Yükler, Sigorta İşlemleri, Tam Tespit ve Muayene Hizmetleri, Proje Yükleri, Gümrük işlemleri ve Depolama, Soğutuculu vb yüklerde 21 yıllık Tecrübenin verdiği güvenle Taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İletişim

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..