Gemi Kiralama fiyatları

2022 Yük Gemisi Kiralama & Gemi Broker Hizmetleri Hakkında – İSGLOBAL LOJİSTİK

İSGLOBAL LOJİSTİK işinde, tecrübeli deneyim kazanmış Uluslararası Deniz taşımacılığı ve gemi kiralama hizmeti veren Global bir lojistik şirketidir.

Gemi kiralama ve brokerlik sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmalar yapan firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz müşterilerimize hesaplı deniz navlunları sunmaktadır.

Yükünüzün hacmi ne olursa olsun, bizler küresel bir ağ üzerinden işlerini yürüterek hesaplı ve kapsamlı çalışmalar yapmaktayız. Türkiye başta olmak üzere yaklaşık 300 limanda, 5000’e yakın armatörle kontakta olan İSGLOBAL bu endüstride lider firmalardan birisi olmaktan gurur duymaktadır.

Hizmetlerinde, Kuru yük gemisi kiralamaaçık gemi kiralama, tanker gemisi kiralama ve konteyner kiralama gibi işlemlerde küresel anlamda, endüstriyel bir Gemi brokerlik hizmeti sağlamaktayız.

Gemi Kiralama ve Brokerlik İşlemleri

İSGLOBAL LOJİSTİK işinde uzman denizyolu departmanımız sayesinde, Türkiye, ABD, Avrupa, Çin, Kuzey Afrika ve Kanada gibi Dünya’nın en önemli liman ve pazarlarında ve de tüm ticaret yollarında yalnızca en güvenilir, en ekonomik ve en hızlı lojistik hizmetleri sağlamak için ortak çalışmalar yapmaktadır.

Bizler, müşterilerimize yalnızca rakipsiz değil, aynı zamanda bu önemli destinasyonlarda tüm Ulusal acentelerimiz tarafından sunulan deneyim ve uzmanlığa dayanarak açık yük, kuru dökme yük, sıvı yük, gabari yükler ve tüm deniz taşımacılığı işlemlerinde üretken ve çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yükünüz gerçekten bizim için önemlidir. İster uzun yollarda büyük hacimli nakliyeler olsun ister daha küçük parsiyel, dökme, big bag veya konteyner taşımaları olsun, bin tondan elli bin tona kadar tüm yükünüzün güvenle tarafımızca taşınacağından emin olabilirsiniz.

 

Bizimle iletişimde olun..

Denizyolu konteyner ve gemi kiralama sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmalar yaparak bu günlere gelen İSGLOBAL LOJİSTİK taşımacılık alanında ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, işinde uzman ekibimizden her daim bilgi ve hesaplı deniz navlunları, yada en yakın gemi programları alabilirsiniz.

+90 212 876 7591

Teşekkürler. İSGLOBAL Ailesi..

 

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..