Evyap Limanı: Konteyner Taşımacılığınızda Güvenilir ve Verimli Bir Seçenek

Evyap Limanı Konteyner Taşımacılığınızda: Güvenilir ve Verimli Bir Seçenek

Isglobal Lojistik olarak, müşterilerimize en yüksek kalite hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle, Türkiye’de en önemli limanlardan biri olan Evyap Limanı ile işbirliği yapıyoruz. Bu işbirliği sayesinde, müşterilerimize yurtiçi ve dünya çapında konteyner taşımacılığı hizmetleri sunabiliyoruz.

Evyap Limanı, Avrupa, Asya ve Afrika arasında yapılan ticaretin önemli bir noktasıdır. Liman, konteyner taşımacılığı hizmetleri için geniş bir alana sahiptir ve çeşitli konteyner taşıma şirketleri tarafından kullanılmaktadır.

Isglobal Lojistik, Evyap Limanı’ndaki geniş alanları kullanarak, müşterilerimize en verimli ve güvenilir taşıma seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca, limanın geniş hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerimize çeşitli sevkiyat yöntemleri sunabiliyoruz, örneğin: konteyner gruplama, transit taşımacılık, transhipment veya door-to-door hizmetleri.

Bunun yanı sıra, Evyap Limanı’nın çok yönlü hizmetleri sayesinde, müşterilerimize her türlü konteyner taşımacılığı ve konteyner iç nakliye hizmetlerini sunabiliyoruz. Örneğin; standart konteynerler, open top konteynerler, reefer konteynerler veya flat rack konteynerler gibi. Bu sayede müşterilerimize en uygun konteyner taşımacılık seçenekleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Isglobal Lojistik olarak, Evyap Limanı ile işbirliği yaptığımız için, müşterilerimize en güvenilir ve verimli konteyner taşımacılığı ve VGM hizmetleride sunmaktayız. Böylece (Ağırlık ve Boyut Onayı) işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimize zamanında ve güvenilir bir şekilde konteyner ve mal taşımalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Eğer konteyner taşımacılığı hizmetleri arıyorsanız, Isglobal Lojistik olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz ve size en uygun hizmetlerimizi sunmaktan keyif duyacağız.

Evyap Limanı Hizmetlerimiz:

  • Konteyner guruplama hizmeti: Konteynerleri veya konteynerlerinizi başka bir müşteriyle paylaşmanızı sağlar. Bu sayede maliyetleri azaltabilirsiniz.
  • Transit taşımacılık hizmeti: Konteynerlerinizi belirli bir limandan başka bir limana taşımanızı sağlar. Bu hizmet, konteynerlerinizin ülkelerarası taşımacılığını gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Transhipment hizmeti: Konteynerlerinizi bir limandan başka bir gümrüklü antrepoya transfer etmenizi sağlar. Bu sayede, konteynerlerinizi birçok farklı rota seçenekleri arasında taşıyabilirsiniz.
  • Door-to-door hizmeti: Konteynerlerinizi depo veya fabrikanızdan limana, limandan da istediğiniz yere teslim etmenizi sağlar. Bu sayede, konteyner taşımacılığının tüm aşamalarını Isglobal Lojistik tarafından gerçekleştirilir.
  • Çeşitli konteyner tipleri: standart konteynerler, open top konteynerler, reefer konteynerler veya flat rack konteynerler gibi. Böylece müşterilerimize en uygun konteyner taşıma seçeneğini sunabiliriz.
  • Güvenli ve zamanında teslimat: İşte bizim en önemli hizmetlerimizden biri. Konteynerlerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde teslim ederiz.

Bizimle İletişime Geçin:

Isglobal Lojistik olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Eğer Evyap Limanı konteyner taşımacılığı konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya bize ulaşmak istiyorsanız, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanın.

Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz ve sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..