pree

Dubai Konteyner Taşımacılık

Türkiye’den Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’ne 40ft, 20ft Konteyner Nakliyesi ve Maliyetleri Hakında Detaylı Bilgiler.

Türkiye’den Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ne FCL (Parsiyel) veya LCL (Konteyner) göndermenin maliyeti nedir ve nasıl hesaplanır?

Uluslararası Dubai Denizyolu konteyner nakliyesi ve taşımacılığı için fiyatları birbirine karşılaştırırken, neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun ödeyeceğiniz rakamları nasıl etkileyeceğini anlamanız bu anlamda çok önemlidir.

Gönderilerinizde hangi seçeneklerin daha iyi olduğuna karar vermek için LCL ve FCL terimlerinin ne anlama geldiğini bilmemiz gerekir ve bunlar konteyner gönderilerinin iki önemli uç noktasıdır.

15m3’ün altındaki ürünlerin LCL yani (Parsiyel) olarak göndermenin daha ekonomik olduğunun altının çizilmesi gerekir. 15 m3 üzeri yüklerde ise FCL yani konteyner içi 20ft veya 40ft olarak yüklemenizi kolayca gerçekleştirmenizde mümkündür.

Türkiye, Dubai Nakliye ve Denizyolu Taşımacılığı Fiyatlarını Hesaplarken!

Türkiye, Dubai için Konteyner nakliye ücretleri ve fiyatları, konteynerin türüne, malın cinsine, ağırlığına ve teslimat varış yerinin, çıkış noktasından uzaklığına vede popülaritesine göre değişkenlik göstermektedir.

Mallarınızı ithal veya ihraç etmenin toplam maliyetini anlamak, malların toplam giriş, çıkış maliyetlerini ve kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için bu konular önem taşımaktadır.

 

ISGLOBAL LOJİSTİK, DENİZYOLU NAKLİYE UZMANLARIMIZ

Ürünlerinizi göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olmak için konteyner nakliye maliyetleri ISGLOBAL LOJİSTİK hesap uzmanlarımız tarafından titizlikle çalışılıp belirlenmektedir.

Dünya çapında çalışmış olduğuz acente ve armatörler sayesinde yaklaşık 200 ün üzerindeki liman ve ülkelere düzenli olarak her hafta hizmet ve servis sağlamaktayız.

7/24 bizlere buradan ulaşabilir her türlü DUBAİ Denizyolu, ithalat, ihracat işlemlerinizde bilgi veya fiyat alabilir işlemlerinizi kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Teşekkürler, İSGLOBAL LOJİSTİK Ailesi.

Birleşik Arap Emirlikleri Limanları;

 

 

 

Dubai nakliye firması,

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*