Denizyolu Nakliye Firmaları Ekonomik Navlun Teklifi alın

Denizyolu nakliye firmaları, İSGLOBAL LOJİSTİK denizyolu taşımacılığı hizmeti sunan Uluslararası bir nakliye şirketidir. Firmamız, gemiler aracılığıyla konteyner ve açık yüklerin taşınmasını sağlamaktadır. Denizyolu taşımacılığı, diğer taşıma yöntemlerinden daha ekonomik bir seçenek sunar, özellikle büyük miktarlarda ve ağır yüklerin taşınması gerekiyorsa, Denizyolu taşımacılığını tercih edilebilir ithalat yada ihracat çıkışlarınızı bizimle kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Denizyolu nakliye hizmetlerimizde, yükleme, boşaltma ve operasyon yönetimi gibi işlemleri gerçekleştirebilir ve ayrıca, yüklerin gümrük işlemleriyle ilgili bilgi alabilir ve gümrükleme işlemlerinde nasıl ilerleyeceğiniz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizyolu nakliye firmaları, arasında üstün hizmet sağlayan İSGLOBAL LOJİSTİK yükünüzün kolayca taşınması için farklı türlerde gemiler ve acenteler ile çalışmaktadır. Bu gemiler arasında konteyner gemileri, Ro-Ro gemileri (Roll On/Roll Off), bulk gemileri (tohum, kömür gibi maddelerin taşınması için kullanılan gemiler) ve tank gemileri (petrol, doğalgaz gibi sıvı maddelerin taşınması için kullanılan gemiler) bulunmaktadır.

7/24 operasyon destek ve fiyat için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Bölgelerimiz, Haberler, Hizmetlerimiz

Daha Fazla Benzer Gönderi

İsglobal Lojistik Konteyner Taşımacılığı 2024

Türkiye-Birleşik Krallık Arası Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..