Denizyolu Taşımacılık

Deniz Taşımacılığı Lojistik Firmaları – ISGLOBAL LOJİSTİK

Yurtdışına mal gönderirken, gönderilerinizin daha verimli, zamanında ve mümkün olan en ekonomik  maliyetle gerçekleşmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışan ve işinde uzman bir ekibin olması çok  önemlidir.

ISGLABAL LOJİSTİK bu anlamda Uluslararası denizyolu taşımacılığında, mallarınızın deniz aşırı olarak  dünyanın herhangi bir yerine taşımanın en verimli ve ekonomik yolları hakkında çözümler üretmektedir.

Bizler Türkiye İstanbul‘da bulunan merkez ofisimiz ve dünya çapında çalışmış olduğumuz güçlü acente bağlantı noktalarımız ile yurt içi ve yurt dışında tanınan bir deniz taşımacılığı lojistik firmasıyız.

Uluslararası Rekabetçi Denizyolu Navlun!

Bizler Uluslararası navlun ve tedarik zinciri lojistik çözümlerini her gün geliştirerek, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetli navlun nakliye oranları ve lojistik hizmetleri sağlayabilmekteyiz.

Finansal işlemlerinizde derinlemesine bir maliyet analizi ile anlamanıza yardımcı olmak için tüm müşterilerimize kapsamlı danışmanlık ve lojistik hizmeti sağlıyoruz.

ISGLOBAL LOJİSTİK en iyi şekilde nakliye hizmetlerini sunmamıza yardımcı olan ve uluslararası ilişkiler kurarak bir dizi küresel ortakla birlikte çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerimize en iyi uygulamalarla ilgili önemli kararlar almalarında yardımcı oluyoruz.

Deniz Nakliye Firmaları Arasında 20” Yıllık Tecrübe

ISGLOBAL LOJİSTİK, 20 yıllık tecrübesi, işinde eğitimli uzmanlardan oluşan iş arkadaşlarımız sayesinde bu süreci kolaylaştırabilmek için hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Şirketinizin tüm deniz yolu nakliye ihtiyaçlarında doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak ve en iyi müşteri hizmetlerinden faydalanabilmeniz adına Türkiye’den Dünya geneline her hafta düzenli servis olanakları ve gemi programları sağlamaktadır.

Denizyolu Nakliye Firmaları İçinde Olağanüstü Hizmet Anlayışı

Dünya’nın her yerindeki gönderilerinizi yada, Türkiye’den göndereceğiniz komple konteyner (FCL) veya parsiyel (LCL) denizyolu taşımalarınıza yardımcı olmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bizler siz değerli müşterilerimize en yakın ve uzak limanlarda mümkün olan en iyi nakliye deneyimini sunmayı amaçlayan ve olağanüstü hizmet anlayışı ile birlikte rekabetçi fiyatlar sunmaktan mutluluk duyacağız.

İLETİŞİM..

Teşekkürler, ISGLOBAL LOJİSTİK, AİLESİ

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..