Çin’den en çok ithal edilen ürünler nelerdir?

Çin’den en çok ithal edilen ürünler; arasında elektronik ürünler, tekstil ürünleri, plastik ürünler, otomobil parçaları, mobilya ve makine ve ekipmanları bulunur. Ayrıca, çeşitli tarım ürünleri, gıda ürünleri ve kimyasallar da Çin’den ithal edilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra, Çin’den çeşitli ticari hizmetler de ithal edilmektedir.

Çin, dünyanın en büyük üretici ve ihracatçı ülkesidir ve çeşitli ürünleri dünyaya ihraç etmektedir. En çok ithal edilen ürünler arasında elektronik cihazlar, tekstil ürünleri, plastik ürünler, araç parçaları ve makine bulunmaktadır. Ayrıca, Çin’den ithal edilen diğer ürünler arasında mobilya, oyuncaklar, yüksek teknoloji ürünleri, gıda ürünleri ve madenler de bulunmaktadır.

Çin’in diğer önemli ihracat ürünleri arasında çelik, alüminyum, bakır, kauçuk, madenler, endüstriyel malzemeler ve hammaddeler de bulunur. Ayrıca, Çin’in ihraç ettiği ürünler arasında mobilya, tüketim malları, yetişkin oyuncakları, saatler, aksesuarlar ve güzellik ve kozmetik ürünleri de vardır. Çin aynı zamanda, dünya genelinde en büyük ihracatçı ülkelerinden biridir ve birçok ülkeye çeşitli ticari hizmetler de sağlamaktadır.

İSGLOBAL LOJİSTİK (Foreign Trade)

Bizler tekstil, gıda, inşaat, kimya sanayi, otomotiv, elektronik, elektrik, gıda, demir çelik, kıymetli ve kıymetsiz eşyalar, bilgisayar, boya ve inşaat malzemeleri vb. pek çok sektör ve ürünlerde  Çin’den Türkiye’ye ithalat yapmak isteyen müşterilerimize uluslararası gümrük, tedarik, pazar araştırması ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.

Günden güne değişen global ticaretin yanı sıra rehberlik ve çözüm üretme konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletişim..

Sunduğumuz Hizmetler (Foreign Trade)

  • Gümrük Danışmanlığı
  • Dış Ticaret Danışmanlığı
  • Kambiyo (Yatırım) Danışmanlığı
  • Lojistik Hizmetleri
  • Dış Pazar Araştırması
  • Satış Anlaşmaları Sağlamak
  • İthalat ve ihracatta alınması gereken her türlü izin ve müracaatların sağlanması kontrol edilmesi belgeleri TSE vb.

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..