Çin Konteyner Taşımacılık

Çin – Türkiye Konteyner Taşımacılığı ve Navlun Ücretleri  Hakkında Detaylı ve Faydalı Bilgiler.

Uluslararası Çin – Türkiye arası deniz yolu ithalat konteyner taşımacılığı işlemlerinizde yada Türkiye – Çin arası deniz yolu taşımacılığı ihracat işlemlerinizde en ekonomik navlun maliyeti nasıl hesaplanır?

Deniz yolu olarak Çin – Türkiye konteyner nakliyesi ve lojistiğinde fiyatları karşılaştırırken ilk önce neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun ödeyeceğiniz rakamları nasıl etkileyeceğini anlamanız bu anlamda önem kazanmaktadır.

FCL Konteyner taşımacılığının maliyetlerini belirleyen birçok kriter vardır. Bu kriterler nakliye konteynerinin nakliye maliyetinize ve nihayetinde bir konteynırın denizaşırı olarak belirlediğiniz Ülkeler’e göndermenin yada getirmenin maliyetini belirlemektedir.

Çin’den Türkiye’ye 40ft & 20ft Konteyner Nakliye Maliyeti Ne Kadardır?

Çin – Türkiye, Türkiye – Çin konteyner nakliye fiyatlarını belirlemek için, konteynerin türüne, malın cinsine, mallarınızın ağırlığına ve teslimat varış yerinin, çıkış noktasından uzaklığı bilgisi gerekmektedir.

Yükünüzün ithal veya ihraç etmenin toplam maliyetini anlamak, malların toplam giriş çıkış, liman masraflarını dahil maliyetini hesaplamak ve kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için bu konular çok önemlidir.

İSGLOBAL LOJİSTİK ürünlerinizi göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olmakla beraber Çin’den yapacağınız ticarette nakliye maliyetlerinizi en iyi şekilde hesaplamak, herhangi bir zarara uğramadan, ticaretinizi gerçekleştirmeniz için her daim hesap uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

7/24 bizlere buradan ulaşabilir her türlü denizyolu, ithalat, ihracat işlemlerinizde bilgi veya fiyat alabilir navlun işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler,

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..