Amerika’ya Konteyner Göndermek

Türkiye’den Amerika’ya Konteyner Göndermenin Maliyetleri?

Uluslararası deniz yolu konteyner taşımacılığının maliyetlerini belirleyen birçok farklı kriter vardır. Bu kriterler, deniz yolu konteyner nakliye maliyetinizi ve en nihayetinde bir konteyneri denizaşırı olarak Türkiye’den Amerika’ya göndermenin en uygun olarak ne kadara mal olacağını belirlemek için uzman bir nakliye yöneticisine ihtiyacınız vardır.

Yükünüzün hacmine, ağırlığına 40ft yada 20ft FCL konteyner olarak veya 15m3 ün aldında olan kargonuzun parsiyel yani LCL olarak göndermenin daha uygun olacağını bilmeniz gerekmektedir. Liman ve gümrük masraflarının ne kadara mal olacağını ve bu masrafları önceden hesaplayabilmeniz yapacağınız ticarette büyük önem arz etmektedir.

Bizler bu anlamda yükünüzü ihraç veya ithal etmenin toplam maliyetini anlayabilmek ve kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için devreye girmekteyiz. Yükünüzü göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olabilmek için Konteyner Nakliye Uzmanlarımızdan buradan 7/24 Destek fiyat ve bilgi akışını sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler, İSGLOBAL LOJİSTİK

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..