Amerika Parsiyel Yük ve Taşımacılık

İSGLOBAL LOJİSTİK Uluslararası olarak Türkiye – Amerika Parsiyel yük taşımacılığı, işlemlerinde kapıdan kapıya yada limandan limana her hafta hızlı ve güvenli taşımalar gerçekleştirmektedir.

Amerika’nın tüm eyaletleri ve limanlarına hakim olan firmamız güçlü acente bağlantı ofisleri ve işinde uzman kadrosu ile sağlamakta olduğu bu servisler neticesinde ekonomik anlamda siz değerli müşterilerimize Türkiye – Amerika parsiyel taşımacılık işlemlerinde rekabetçi navlunlar sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Deniz yolu konteyner veya havayolu olarak sağladımız düzenli servisler sayesinde Amerika – Türkiye,  Türkiye – Amerika arasında yaptığımız özenli çalışmalarda Full konteyner (FCL) veya parsiyel (LCL)  taşımacılık işlemlerinde Amerika’nın tüm hava ve deniz limanlarında aktif olarak çalışmaktayız.

Ürünlerinizin hacmine, ağırlığına ve bölgesine göre şekillenen gönderi maliyetlerini hesaplayabilmek adına bizlere 7/24 buradan ulaşabilir, talepleriniz doğrultusunda en yakın tarihli gemi, yada hava rezervasyon programı veya teklifinizi alabilirsiniz.

Parsiyel Amerika için Çalışmakta Olduğumuz (ABD) Limanları

1- Houston Limanı (Teksas, ABD)

2- New York Limanı, NY ve NJ (New York, ABD)

3- CORPUS CHRISTI Limanı (Teksas, ABD)

4- BEAUMONT Limanı (Teksas, ABD)

5- New Orleans Limanı (New Orleans, ABD)

6- Long Beach Limanı (Ocean Blvd., Long Beach, ABD)

7- Güney Louisiana Limanı (Laplace, ABD)

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..