Amerika Konteyner Taşımacılık

Amerika konteyner taşımacılığı fiyatları ve navlun hesaplama.

Amerika navlun fiyatları.

Türkiye’den Amerika Birleşik devletlerine gemi konteyner fiyatları hakkında bilgiler.

 

Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne 20ft/40ft konteyner göndermenin maliyeti nedir?

Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne FCL (Parsiyel) veya LCL (Konteyner) göndermenin maliyeti nasıl hesaplanır?

Uluslararası Amerika denizyolu konteyner nakliyesi ve taşınması için fiyatları karşılaştırırken, neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun ödeyeceğiniz fiyatı nasıl etkileyeceğini anlamanız bu anlamda çok önemlidir.

Gönderilerinizde hangi seçeneğin daha iyi olduğuna karar vermek için LCL ve FCL terimlerinin ne anlama geldiğini bilmemiz gerekir ve bunlar konteyner gönderilerinin iki önemli noktasıdır.

15m3’ün altındaki ürünlerin LCL yani (Parsiyel) olarak göndermenin daha ekonomik olduğunun altının çizilmesi gerekir. 15 m3 üzeri yüklerde ise FCL yani konteyner içi 20ft veya 40ft olarak yüklemenizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

 Türkiye’den ABD’ye uygun fiyatlara ürün göndermek için uzman bir nakliye yöneticisine ihtiyacınız vardır. 

Konteyner nakliye ücretleri ve fiyatları, konteynerin türünün, mal cinsine, mallarınızın ağırlığına ve teslimat varış yerinin çıkış noktasından uzaklığı ve popülaritesine göre değişkenlik göstermektedir.

Mallarınızı ithal veya ihraç etmenin toplam maliyetini anlamak, malların toplam giriş çıkış maliyetini ve kârlılığınızın ne olacağını belirlemek için bu konular çok önemlidir.

Ürünlerinizi göndermenin ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olması için konteyner nakliye maliyetleri İSGLOBAL LOJİSTİK hesap uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir.

7/24 bizlere buradan ulaşabilir her türlü denizyolu, ithalat, ihracat işlemlerinizde bilgi veya fiyat alabilir işlemlerinizi kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Teşekkürler, İSGLOBAL LOJİSTİK Ailesi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..