pree

Türkiye Amerika Konteyner Taşımacılığı Fiyatları

Türkiye ve Amerika arasında konteyner taşımacılığı fiyatları; Taşınacak yük miktarı, ağırlığı, konteyner türü, çıkış limanı, varış limanı mesafesi ve nakliye yöntemi gibi faktörlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

Örneğin, Türkiye ve ABD arasında 40-ft (12 metrelik) bir konteynerin taşınması için ortalama fiyatlar, taşınan yük miktarına ve varış limanı yada kapı teslim olacaksa zip konuda göre hesaplanmaktadır. Ayrıca, taşınacak mesafe ve gemi yoğunluğu varış süresi ve arkatma yöntemi de fiyatı etkileyebilmektedir. Örneğin, Türkiye ve ABD arasında havayolu ile taşıma daha pahalı olabilirken, denizyolu ile taşıma daha ekonomik olacaktır.

Bu nedenle, Türkiye ve Amerika arasında konteyner taşımacılığı fiyatları hakkında net bir bilgi almanız için, taşınacak yük miktarı, konteyner türü, varış ve çıkış liman bilgisi ve nakliye yöntemi gibi bilgilere ihtiyaç duyulacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda, nakliye uzmanlarımız ile 7/24 iletişime geçebilir size özel bir navlun teklifi İSGLOBAL LOJİSTİK tarafından hazırlanacaktır.

Teşekkürler.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*