Almanya Parsiyel nakliye fiyatları 2022

Almanya Parsiyel 2022

Türkiye, Almanya Parsiyel Nakliye Fiyatları Hakkında.

Türkiye’den Almanya’ya parsiyel yük göndermenin maliyeti ne kadar?

Bizler Türkiye’den Almanya’ya koli, spor malzemeleri, inşaat malzemeleri, mobilyalar, perdeler, mutfak gereçleri, tuvalet ve banyo malzemeleri, ev tekstili, bavul veya palet vb malzemelerin taşımalarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sağlamaktayız.

Ürünlerinizin hacmine, ağırlığına ve bölgesine göre şekillenen gönderi maliyetlerini hesaplamak için bizlerden rekabetçi fiyatlar ve navlun alabilirsiniz.

Almanya, parsiyel nakliyeler ve komple yüklemelerde siz kıymetli müşterilerimiz için hali hazırda veya üzerinde çalışılarak hazırladığımız nakliye fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinizi, kolaylıkla hızlı ve güvenli göndermenin hem avantajlarından hemde onaylı uluslararası lojistik sağlayıcılarımızın biri tarafından doğrudan kapınıza teslim edilmesine kadar faydalanabilirsiniz.

Almanya Parsiyel Taşımacılıkta, Her Hafta Düzenli Servis Olanakları

ISGLOBAL LOJİSTİK 21 yıllık tecrübesine dayanarak Uluslararası ve yurt içi olarak sağladığı üstün başarı ve olağanüstü ekonomik servisleri sayeninde her hafta düzenli olarak Türkiye – Almanya, Almanya – Türkiye arası Parsiyel ve komple taşımalarda müşterilerine hizmet sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

Şirket politikamız, öncelikle müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hesaplı çalışmalar yapmakta olup her türlü Almanya Türkiye – Türkiye Almanya arası parsiyel lojistik taleplerinizi karşılamaktan mutluluk ve onur duymaktadır.

7/24 bizimle buradan iletişime geçebilir, talepleriniz doğrultusunda en uygun navlun teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler,

 

Sosyal Medyada Paylaş!
Etiketler: Haberler

Daha Fazla Benzer Gönderi

Uluslararası Limanlar ve Taşıma Rotaları

İsglobal Lojistik: Ambarlı Liman’da Değişen Hizmet Anlayışı

İsglobal Lojistik’te Uluslararası Konteyner Nakliyesi

Hizmetlerimiz
Son Yazılar
Whatsapp Destek
1
Scan the code
Merhaba..