pree

Ağır Nakliyat Çözümleri

istanbul ağır nakliyat

Ağır Nakliyat

Ağır tonajlı araç veya ekipmanların transferi uzmanlık gerektiren bir hususu ifade etmektedir. Bu yönde çözüm sunacak firmaların taşımacılık tecrübesine sahip bulunması ve gerekli yol analizleri yapıldıktan sonra yük veya ekipmanın güvenli şekilde taşınması gerekmektedir. İSGLOBAL LOJİSTİK markası, tecrübeli ekip ve donanımlı araçları sayesinde ağır tonajlı mal veya ekipmanların transferini yüksek güvenlik ve kontrol prosedürlerine uygun şekilde yapmaktadır.

Bilgi, güç demektir

Ağır nakliye çözümleri sunacak firmaların mutlaka bilgi birikimin kaliteli olması gerekmektedir. Aksi durumda; taşınacak mal veya ekipmanın güvenliği kadar, tercih edilen taşıma kanallarındaki kişilerin de güvenliği tehlikeye altına girebilmektedir. Bu kapsamda, ağır tonajlı yük transfer ihtiyacı talep eden kişilerin seçilecek firma konusunda doğru karar vermeleri önem arz etmektedir. Firmamız, teknik anlamda yol ve coğrafi şartları hesap ederek ağır tonajlı yüklerin güvenli şekilde transferini sağlamaktadır.

Taşıma sürecinde yükün ve çevresindekilerin güvenliğinin azami surette sağlanabilmesine yönelik gerekli teknoloji ve ekipman temin edilmektedir. Böylece, ağır tonajlı yükün transferi sırasında iş, çevre ve insan güvenliği sağlanmaktadır. C2 sertifikasına sahip markamız, tüm taşımacılık prosedürlerine hakim olarak ağır tonajlı yük taşımacılığında da gerekli izin ve taşıma belgelerine sahiptir.

Hızlı ama güvenli taşımacılık

Ağır tonajlı taşımacılık kapsamında en önemli değerimiz, güvenliktir. İkinci olarak ise, transferin istenilen zaman dilimi içerisinde naklini sağlamaktadır. Ancak sürpriz durumlar ve fiziki şartlardan dolayı gerçekleşebilecek değişimlerin taşıma riskini arttırması halinde ilgili süre müddeti güncellenmektedir. Tüm bu değişimlerden hizmet talep eden kişiler bilgilendirilmektedir. Önceliklerin taşınan ağır yükün güvenliğidir. Bu kapsamda yürütülen faaliyetler sayesinde birçok ağır yük transferi, hiçbir kaza ve sürprizle karşılanmadan tamamlanmıştır.

Şirketimiz, öncelikle müşteri taleplerinin karşılanmasına yönelik proje üretmektedir. Taşımacılıktan beklenilen faydanın en iyi şekilde anlaşılarak, beklentilerin karşılanmasına yönelik uygulamalar yapılmaktadır. Güvenli ve hızlı nitelikli taşımacılık sürecinin malın gümrük veya kapıya teslimine kadar sürdürülebildiği çözümler müşterilere sunulmaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan çözümler hakkında daha detaylı bilgiler almak için yetkili birimlerimizi hemen arayın.

İSGLOBAL LOJİSTİK

AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: [email protected]

Mail: [email protected]

isgloballojistik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*