pree

Uluslararası Parsiyel Taşımalar

Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası LCL (parsiyel) taşımacılık yapan firmalar içinde yükselen İsglobal lojistik, Türkiye’nin ve Dünyanın tüm liman ve depolama sahalarında karayolu, denizyolu ve havayolu olarak her hafta düzenli operasyonel parsiyel taşımacılık nakliye servisleri sağlamaktadır.

İşini önemseyerek yoluna devam eden firmamız ithalat ve ihracat parsiyel taşımalarında hızlı, ekonomik servis ve navlun sağlamaktan sevinç duymaktadır.

Nakliye Uzmanlarımızla konuşun!

Bir taşınmanın sadece konum değiştirmekten daha fazlası olduğunu çok iyi anlıyoruz. Çoğu zaman insanların hayatlarında da anıtsal ve kanıtsal değişiklikler olur. Bu nedenle uzmanlarımız yalnızca işlerin planlandığı gibi gittiğinden emin olmak için değil, aynı zamanda bu süreçte asla yalnız olmadığınızdan emin olmak içinde sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Gönderi Koruma!

Rahatlatıcı koruma.

Küçük bir hareket diye bir şey yoktur. Bununla birlikte, kimsenin eşyalarının da kişiselden daha az olması diye bir şey yoktur.

Bu nedenle, hemen hemen her şeyi korumak için tasarlanmış 100.000 Eur. kadar gönderi koruması ve takip sistemi sunmaktayız. Çözümümüzün bu kadar uyarlanabilir olmasının nedeni de bu. Çünkü gerçek şu ki, hiçbir iki hareket asla aynı değildir.

Bu nedenle, ister dört kişilik bir aileyi taşıyın ister konteyner aşırı, ister gidiyor olun, ister geliyor – en çok değer verdiğiniz her şeyin her zaman hak ettiği gibi kişisel özenle ele alınacağından emin olabilirsiniz.

Taşınmayı kolaylaştırdığımız birçok yoldan sadece biri bu.

Hizmetlerimiz;

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*