pree

Konteyner Taşımacılığı Yapan Firmalar

Konteyner Taşımacılığı Yapan Firmalar

İSGLOBAL Lojistik firması olarak Ambarlı, Evyap, Derince, Tekirdağ, Çerkezköy, İzmir, Mersin, Gemlik limanlarından her türlü taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Gerek ekonomik fiyatlarımız olsun gerek kaliteli, düzenli ve prensipli bir çalışma ortamı olsun firmamız Türkiye’nin bütün limanlarında ve gümrüklerinde her türlü konteyner taşımacılığı yapmaktayız ve her türlü konteyner taşıma işlemlerinizi firmamıza yönlendirebilirsiniz.

Konteynerlerimiz; 20′ KONTEYNER, 40′ KONTEYNER, 20′ ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER(OPEN TOP), 40’ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER(OPEN TOP), 20′ ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 40′ HIGH CUBE ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 20′ FLAT RACK KONTEYNER(ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK), 40′ FLAT RACK KONTEYNER(ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK) ölçülerindedir.

Konteyner taşımacılığı zaman zaman ambalalajının içinde ki ürünlerinizin hareketi, hasar neden olabileceğinden dolayı ürünün düzenlenmesi, sabit ve emniyette olmasını özenle sağlamaktayız. Boşaltma zamanı hızlı ve kolay yapılabilmesi için aynı tür eşyaların bir arada olmasına dikkat ediyoruz. Eşyalarınızı ağır ve hafif eşyalar diye ayırıyoruz. Konteyner yüklenmeden önce temizlenmeli ürüne zarar verebilicek tüm unsurlardan arındırmalıdır.

Konteyner Taşımacılığında ki Özenle Gösterdiğimiz Çözümler;

  • Yurt İçi Nakliye Hizmeti
  • Sigorta İşlemleri
  • Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik İşlemler
  • Teslim Garantisi
  • Yüksek Kalite Hizmeti
  • 7/24 Destek Hattı’mız bulunmaktadır.

Siz de her türlü taşımacılık işlemlerinizi İSGLOBAL Lojistik firmasıyla gerçekleştirin. Bizimle iletişime geçin ve hemen hizmetlerimizden yararlanın.

İLETİŞİM

Şeffaf , kaliteli hizmetin adresi İSGLOBAL LOJİSTİK. Uygun fiyatlar için bizi arayın sizlere en iyi fiyat teklifini sunalım.

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: [email protected]

Mail: [email protected]

isgloballojistik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*